Mesto Svätý Jur

Mestská rada a komisie

Mestská rada  

bola schválená 4. 12. 2018  v zložení:


  1. zástupca primátora  Ing. Peter Dočolomanský CSc.,
  2. Gahér František, Prof., PhDr., CSc.
  3. Marián Fraňo,

 

Tajomník: Ing. Mariana Fiamová, prednostka MsÚ

 

Komisie pri mestskom zastupiteľstve:

 

Komisia finančného riadenia mesta, projektov a programov
  • Predseda:
    • Marián Fraňo
  • Tajomník:

          Ing. Michal Follrich, Ing. Mariana Fiamová

  • Členovia:

Štefan Badinský, Anna Beladičová, Michal Gabura, Vlastislav Gejguš, Jaroslav Juriga,

Ján Kročka, Dušan Reichhardt, Ľubica Szabóová Vysocká

 

Komisia územného rozvoja výstavby a ochrany kultúrnych pamiatok
  • Predseda:
    • Ing. Peter Dočolomanský, CSc.
  • Tajomník:

           Ing. Zuzana Vlčková

  • Členovia:

František Gahér, Daniela Horňáková, Juraj Jadroň, Lucia Marušicová, Jozef Srna,

Michal Sanovský, Ján Unger, František Veselý

 

Komisia sociálnych vecí, rodiny a verejného poriadku
  • Predseda:
    • prof. ThDr. Július Filo
  • Tajomník:

          Ing. Ivona Švorcová

  • Členovia:

Ivana Gáboríková, Ján Gróf, Štefan Horváth, Marta Macháčková, Adela Porvazníková

 

Komisia pre šport, kultúru a podnikanie
  • Predseda:
    • Mgr. Michal Zeliska
  • Tajomník:

          Zuzana Prôčková

  • Členovia:

Bernadeta Baroková, Michal Bažalík, Peter Gabura, Zuzana Jurisová, Miroslav Miklovič

Martin Mikuš, Kami Pajer, Alexander Palič

 

Komisia pre vinohradníctvo, poľnohospodárstvo a životné prostredie
  • Predseda:
    • Mgr. Martin Achberger
  • Tajomník:

          Mgr. Lucia Poljovková

  • Členovia:

Lukáš Achberger, Stanislav Barok, Marián Bordáč, Mairán Grančič, Miloš Grančič,

Peter Lipovský, Ladislav Macháček, Július Meszároš, Bohumil Pajer, Vladimír Pažitný ml.

 

 

Komisia na preberanie oznámenia funkcií, zamestnaní, činností a majetkových pomerov verejných funkcionárov
  • Predseda:

          Gahér František, Prof., PhDr., CSc.

  • Členovia:

Ing. Peter Dočolomanský CSc., Prof., ThDr. Július Filo

 

Komisia pre sťažnosti na primátora a poslancov
  • Predseda:

          Ján Gróf JUDr.

  • Členovia:

MUDr. Štefan Horváth, Marián Grančič

 

Zástupcovia školských rád

obecná školská rada
  • Prof., PhDr., František Gahér CSc.,
  • Michal Koreň

 

školská rada ZŠ Kollárova
  • Marián Fraňo,
  • Michal Gabura
  • Michal Koreň
  • JUDr. Ján Gróf

 

Školská rada ZUŠ Kollárova
  • Ing. Peter Dočolomanský PhD.
  • Mgr. Michal Zeliska
  • Ing. Mariana Fiamová

 

Školská rada MŠ Pezinská
  • MUDr. Štefan Horváth
  • Marián Fraňo

 

Školská rada MŠ Bratislavská
  • Mgr. Martin Achberger
  • Mgr. Michal Zeliska

 

Školská rada MŠ Felcanova
  • Michal Gabura

  • Prof.PhDr. František Gahér, CSc.

 

Školská rada MŠ Veltlínska
  • Marián Grančič
  • Ing. Bohumil Pajer