Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Tabuľka ku dňu 14.06.2024

Por. Tím Z V R P Skóre Body
1 Lokomotíva Devínska Nová Ves 29 18 4 7 83:37 61
2 TJ Záhoran Jakubov 29 17 5 7 83:28 58
3 FKM Karlova Ves Bratislava 29 17 6 6 75:27 57
4 FK Danubia Veľký Biel 29 15 8 6 67:40 51
5 ŠK Lozorno, FO 29 13 6 10 56:34 49
6 TJ Slovan Vištuk 29 15 10 4 55:37 49
7 SFC Kalinkovo 29 12 9 8 47:45 44
8 TJ Jarovce Bratislava 29 13 12 4 46:50 43
9 TJ Záhoran Kostolište 29 13 13 3 61:71 42
10 ŠK Svätý Jur 29 11 13 5 49:48 38
11 FK Lamač Bratislava 29 10 16 3 51:66 33
12 Obecný športový klub Láb 29 8 14 7 41:50 31
13 ŠK Závod 29 9 16 4 39:68 31
14 FK Karpaty Limbach 29 8 17 4 23:65 28
15 TJ Čunovo 29 5 18 6 24:61 21
16 OŠK Slovenský Grob 29 5 22 2 29:102 17

Posledné výsledky

Dátum. Domáci Hostia Výsledok
06.08.2023 17:30 TJ Záhoran Kostolište ŠK Svätý Jur 3:2
12.08.2023 17:30 ŠK Svätý Jur TJ Záhoran Jakubov 0:2
19.08.2023 17:00 FK Danubia Veľký Biel ŠK Svätý Jur 1:3
26.08.2023 17:00 ŠK Svätý Jur TJ Jarovce Bratislava 1:2
03.09.2023 16:30 TJ Slovan Vištuk ŠK Svätý Jur 2:1
09.09.2023 16:30 FK Lamač Bratislava ŠK Svätý Jur 2:0
17.09.2023 16:00 ŠK Závod ŠK Svätý Jur 6:2
24.09.2023 16:00 OŠK Slovenský Grob ŠK Svätý Jur 2:4
30.09.2023 15:30 ŠK Svätý Jur SFC Kalinkovo 3:2
08.10.2023 15:30 ŠK Lozorno, FO ŠK Svätý Jur 1:1
14.10.2023 15:00 ŠK Svätý Jur Obecný športový klub Láb 2:0
21.10.2023 15:00 TJ Čunovo ŠK Svätý Jur 0:1
28.10.2023 14:00 ŠK Svätý Jur Lokomotíva Devínska Nová Ves 1:3
11.11.2023 13:30 ŠK Svätý Jur FKM Karlova Ves Bratislava 2:4
17.11.2023 13:30 FK Karpaty Limbach ŠK Svätý Jur 2:1
16.03.2024 15:00 ŠK Svätý Jur TJ Záhoran Kostolište 0:0
24.03.2024 15:00 TJ Záhoran Jakubov ŠK Svätý Jur 0:1
29.03.2024 14:00 ŠK Svätý Jur FK Danubia Veľký Biel 1:1
07.04.2024 16:30 TJ Jarovce Bratislava ŠK Svätý Jur 2:1
13.04.2024 17:00 ŠK Svätý Jur TJ Slovan Vištuk 0:5
21.04.2024 17:00 ŠK Svätý Jur FK Lamač Bratislava 4:0
27.04.2024 17:00 ŠK Svätý Jur ŠK Závod 1:1
05.05.2024 17:00 SFC Kalinkovo ŠK Svätý Jur 2:1
08.05.2024 17:30 ŠK Svätý Jur OŠK Slovenský Grob 4:0
11.05.2024 17:00 ŠK Svätý Jur ŠK Lozorno, FO 2:1
19.05.2024 17:00 Obecný športový klub Láb ŠK Svätý Jur 1:5
25.05.2024 17:00 ŠK Svätý Jur TJ Čunovo 1:1
01.06.2024 18:00 Lokomotíva Devínska Nová Ves ŠK Svätý Jur 2:1
09.06.2024 17:30 ŠK Svätý Jur FK Karpaty Limbach 3:0

Program

Dátum. Domáci Hostia
16.06.2024 18:00 FKM Karlova Ves Bratislava ŠK Svätý Jur

Zostava nášho tímu

Brankári
Číslo Meno
1 Jakub Jurčík
Stredopoliari
Číslo Meno
80 Martin Meszároš
28 Lukáš Brejcha
33 Adrián Hlinka
27 Igwe Ogudu
7 Samuel Fitzel
20 Martin Orlický
12 Stefan Blagojević
6 Kenneth Emeka Okafor
8 Jakub Pucher
13 Marek Basár
29 Martin Mikušovič
63 Rostyslav Kalish
2 Patrik Gavenčiak
19 Chidiebere Romanus Madubuegwu
10 Gergö Léka
14 Quadri Olayinka Akamo
Útočníci
Číslo Meno
10 Branislav Kocian
44 Juraj Andrašovič
Obrancovia
Číslo Meno
5 Erik Baďura
19 Ivan Chrappa
15 Marek Poľa
55 Emmanuel Okey Ozoemenna
18 Samuel Tordaji
4 Michal Stančík
16 Martin Oravec
28 Michal Hollý
33 Peter Horník
14 Peter Turek